Szale i torebka, czyli ciut z nowości

Przedstawiam kilka filcowych nowości:

Duży szal wykonany techniką nunofilcu na czarnym jedwabiu, wykończony przyjemną w dotyku wełną z australijskich merynosów (18 mikronów). Brzeg wykonany dwustronnie, w stylu szpiczasto – liściastym w odcieniach ciepłych zieleni. Szal ozdobiony jest brochą z czerwonym kwiatem.

Długość: 192 cm
Szerokość: 38 cm plus trawy 5 – 13 cm

Duża torebka w kolorze kawy wykonana techniką filcowania na mokro w całości bezszwowo,  z  wełny południowoamerykańskiej, australijskiej, wełnianych loków oraz surowego jedwabiu. Przód torebki ozdabia płaskorzeźba filcowa inspirowana kwiatem róży w odcieniach czerwieni, pomarańczy, żółci oraz ciepłej zieleni. 
Uchwyty filcowe. 
Wykończona podszewką zapinaną na zamek, w środku kieszonka także zapinana.

Wysokość: 43 cm
Szerokość w najszerszym miejscu: 48 cm
Długość uchwytów: 52 cm

Szal wykonany techniką nunofilcu na brzoskwiniowym jedwabiu, wykończony miękką i przyjemną w dotyku wełną z australijskich merynosów (18 mikronów). Brzeg wykonany dwustronnie, lekko falujący nadaje szalowi lekkości. Wełna w odcieniach brzoskwini i czerwieni przenika się z połyskującym silk lapsem, co stwarza dodatkowe struktury.

Długość: 173 cm
Szerokość: 39 cm

Szal wykonany techniką nunofilcu na ręcznie farbowanym jedwabiu w odcieniach ciepłych brązów, wykończony miękką i przyjemną w dotyku wełną z australijskich merynosów (18 mikronów). Brzeg wykonany dwustronnie, lekko falujący nadaje szalowi lekkości. Wełna w odcieniach ciepłych brązów przenika się z odcieniami czarnej kawy i cappuccino. Dodatek w postaci silk lapsu delikatnie połyskuje w świetle i stwarza dodatkowe struktury.

Długość: 170 cm
Szerokość: 43 cm

 

 

 

 

Szal wykonany techniką nunofilcu na czerwonym jedwabiu, wykończony miękką i przyjemną w dotyku wełną z australijskich merynosów (18 mikronów). Brzeg wykonany dwustronnie, lekko falujący nadaje szalowi lekkości. Wełna w odcieniach czerwieni koralowej i odcieni szarości przenika się z połyskującym silk lapsem w tej samej kolorystyce, stwarzając dodatkowe struktury.

Długość: 183 cm
Szerokość: 32 cm

 

 

 

 

Pozdrawiam ciepło.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk