Zafilcowana przed nagrywaniem kursów o filcowaniu

Nazywam się Justyna Wróbel – Mikołajczyk… i od 2008 roku jestem zafilcowana 😉

Uwielbiam pracę z wełną… zabawę kolorami, fakturami, formami…
Tworzę dodatki do ubioru, głównie szale jedwabno – filcowe… oraz elementy wystroju wnętrz – obrazy
i płaskorzeźby filcowe. Przywiązuję ogromną wagę do jakości materiału oraz starannego wykonania.

Uwielbiam też uczyć technik filcowania. Serio! Nauka filcowania to moja kolejna pasja. Od ponad 13 lat prowadzę warsztaty filcowania w mojej pracowni oraz wyjazdowe.. i uwielbiam zarażać pasją do tej niezwykłej techniki! Z tych obu miłości powstała Wirtualna Szkoła Filcowania z kursami wideo, do której serdecznie Cię zapraszam.

Ukończyłam Studio Sztuki w Warszawie o specjalności charakteryzacja i stylizacja oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi – kierunek: wzornictwo, specjalność: stylistyka mody – projektowanie odzieży, druga specjalizacja – projektowanie tkaniny. Pracowałam w pracowni plastycznej Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej.

Od 2008 roku organizuję w Bielsku – Białej warsztaty rękodzieła artystycznego w ramach Pracowni Kreatywności, której jestem założycielką. Współpracuję w ramach Pracowni z wieloma artystami, pasjonatami i specjalistami w swoich technikach… sama natomiast całkowicie poświęciłam się filcowaniu, a miłością do tej techniki, wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów.

Jestem współautorką czterech książek instruktażowych z serii  „Magia filcowania”.

W moim sklepie oprócz rękodzieła i książek znajdują się także wełny i dodatki do filcowania, takie na których sama na co dzień pracuję – więc wszystkie te materiały są przeze mnie sprawdzone, przetestowane i polecane.
Często są to niewielkie partie lub edycje limitowane dodatków, które udało mi się zdobyć także podczas swoich wojaży – więc jeżeli coś wpadło Ci w oko – nie zwlekaj 😉

Na co dzień jestem żoną i mamą… i jak tylko jest taka możliwość (ostatnio niestety rzadziej, ale wierzę, że świat jeszcze wróci do normalności) – razem „uciekamy w świat”, głównie do Azji Południowo – Wschodniej, która jest dla mnie ogromną inspiracją.

A po godzinach.. wylewam obrazy w technice Pouring Acrylic, wiążę makramę i uczę się tańczyć Flamenco.


Zobacz także

Koszyk