Warsztaty wyjazdowe – zapraszam do Skoczowa!

Tym razem na warsztaty filcowania zapraszam do Skoczowa. Będzie to cały “zafilcowany” dzień, a zajęcia są skierowane zarówno do osób, które nigdy nie filcowały, jak i dla zaznajomionych z technikami filcowania, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Plan dnia:

  • godz. 8:00 – 11:00 MITENKI LUB RĘKAWICZKI 

Podczas warsztatu uczestnicy wykonają z wełny czesankowej mitenki lub rękawiczki „z jednym palcem” według własnego projektu, z delikatnej i miłej w dotyku wełny merynosów australijskich (18 mikronów.), poznają tajniki rozkładania wełny, obliczania i tworzenia formy na rękawiczki i filcowania “na okrągło” czyli bezszwowo.

cena: 150 zł od osoby

  • godz. 11:30 – 16:00 KAPELUSZ LUB CZAPKA

Podczas warsztatu uczestnicy wykonają z wełny czesankowej kapelusz lub czapkę według własnego projektu z delikatnej i miłej w dotyku wełny merynosów australijskich (18 mikronów) z dodatkami do filcowania takimi jak surowy jedwab, loki. Uczestnicy poznają tajniki rozkładania wełny, obliczania i tworzenia formy na nakrycie głowy i filcowania “na okrągło” (bezszwowo).

cena: 160 zł od osoby

  • godz. 16:30 – 20:30 GŁÓWKA LALKI LUB INNA FORMA FILCOWANA “NA SUCHO” 

Uczestnicy poznają technikę filcowania „na sucho”, czyli tzw. technikę igłową. Zostaną zaprezentowane różne rodzaje zastosowań tej techniki, takie jak:
– ornamenty na gotowych wyrobach – łączenie technik filcowania na mokro (poznanych na wcześniejszych szkoleniach) z techniką igłową
– łączenie gotowych elementów
– filcowanie na styropianie
– filcowanie form przestrzennych, na przykładzie głowy lalki
Następnie uczestnicy wykonają dowolną formę rzeźbiarską (na przykład głowę lalki) według własnego projektu, wykorzystując technikę igłową.

cena: 140 zł od osoby

Miejsce: 
Hurtownia Decoupage
Górny Bór 19
43-430 Skoczów

Szczegóły i zapisy: 
Joanna Bacza
tel: (33) 851-35-86,
j.bacza@ksipo.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk