Warsztaty (online) Podstaw Filcowania – druga edycja

Od 1 sierpnia trwają Letnie Warsztaty Podstaw Filcowania.. więcej o nich pisałam na blogu Szkoły Filcowania, czyli TUTAJ.

Ale już teraz zapraszam Cię na drugą edycję, która rusza 15 września.

Co to są Warsztaty (online) Podstaw Filcowania?

To warsztaty filcowania na mokro i na sucho, dzięki którym nauczysz się krok po kroku jak tworzyć filcowe rękodzieło. Dowiesz się o rodzajach wełen, o technikach filcowania i zaczniesz tworzyć filcową biżuterię, kwiaty, aplikacje na ubraniach, ozdoby świąteczne.. a nawet obrazy.

Działamy w grupie kursowej (tylko dla uczestników tych Warsztatów) na facebook’u i od 15 września rusza druga edycja, do której można jeszcze dołączyć.

filcowe obrazy, biżuteria, kwiaty, aplikacje na ubraniach - nauka filcowania na mokro i sucho krok po kroku online

A jak ktoś nie ma konta na facebook’u?

Wszystkie kursy, które pojawiają się w grupie – są umieszczone także na platformie kursowej. Dodatkowe wideo, które się pojawi w między czasie, na przykład nagranie live z sesji pytań i odpowiedzi – również. Masz więc dostęp do kursów w obu tych miejscach i od Ciebie zależy, czy wolisz uczyć się sama – przez platformę kursową, czy w grupie, razem z innymi kursantkami.

Czego dokładnie nauczę się podczas tych Warsztatów?

Przerobisz 10 kursów z podstaw filcowania na mokro i sucho, a konkretnie nauczysz się:

  1. Filcowania na mokro elementów biżuterii
  2. Filcowania na sucho aplikacji na ubraniach
  3. Łączenia obu tych technik
  4. Tworzeniu biżuterii z ufilcowanych wcześniej elementów oraz półfabrykatów jubilerskich. Przy okazji otrzymasz też Bonus w postaci 10% rabatu na zakup półfabrykatów jubilerskich w sklepie internetowym passionroom
  5. Filcowania na mokro kwiatów
  6. Filcowania na sucho kwiatów
  7. Filcowania na mokro podwójnych kwiatów
  8. Filcowania na sucho pisanek i bombek choinkowych
  9. Filcowania na mokro pisanek i bombek choinkowych
  10. Nowość w tej edycji Warsztatów: filcowania obrazów

Jak wyglądają takie warsztaty? Czy trzeba być na żywo?

Wszystkie kursy są nagrane. W tych lekcjach dokładnie pokazuję krok po kroku jak tworzyć dane wyroby, wszystko po kolei tłumacząc. I w związku z tym, że te kursy są już nagrane – nie trzeba być w grupie o konkretnej godzinie, ani nawet w konkretny dzień.

Zaczynamy 15 września live’em powitalnym, w którym wszystko objaśnię, ale ten live też zostanie nagrany i będzie go można zobaczyć w późniejszym terminie.

Pierwsze 9 kursów będzie już na Ciebie czekało w grupie oraz na platformie kursowej.

Sugeruję przerabiać 1 temat dziennie, ale to od Ciebie będzie zależało, kiedy i w jakim tempie będziesz uczyć się i tworzyć.

Jeżeli będziesz przerabiać codziennie jedną Lekcję, filcując każdego dnia kolejne wyroby, ale robiąc sobie przerwy na weekendy – przerobienie tych kursów zajmie Ci około dwa tygodnie. I mniej więcej po takim czasie pojawi się w grupie oraz na platformie kursowej dziesiąta, ostatnia Lekcja o filcowaniu obrazów.

Jeżeli nie możesz działać codziennie – to też jest ok. Taka forma (nagranych lekcji) oraz bezterminowy dostęp do grupy oraz platformy kursowej jest właśnie po to – aby każdy mógł uczyć się w swoim własnym tempie i o dowolnej dla siebie porze.

Jeżeli chcesz działać szybciej – poświęcając, na przykład weekend, na naukę filcowania od rana do wieczora – to też jest ok. Każdy ma swoje własne tempo pracy.

Nie wiem nic o filcowaniu, ani o materiałach, które będą mi potrzebne.
Jak się przygotować do zajęć?

Spokojnie, nie musisz się o nic martwić.

Początkiem września otrzymasz ode mnie maila z informacją o materiałach do filcowania. Wyślę Ci linki do filmów, które warto, abyś obejrzała przed rozpoczęciem Warsztatów, a opowiadam w nich o rodzajach wełen, dodatkach czy narzędziach do filcowania.

Otrzymasz także listę materiałów, które używałam podczas nagrywania tych Lekcji oraz podkreślone tylko te rzeczy, które są niezbędne, aby zacząć.

Zależy mi na tym, abyś zaczęła uczyć się i działać. Nie trzeba inwestować w duże ilości wełen, wymyślne dodatki czy często niepotrzebne (szczególnie na początku) narzędzia. Napiszę Ci więc co jest niezbędne i wystarczające do przerobienia tych Lekcji, a jeżeli dana technika filcowania Cię wciągnie – sama już po przerobieniu kursów będziesz wiedziała, czego Ci trzeba.

Ile kosztuje udział w tych Warsztatach?

Udział w drugiej edycji kosztuje 195 zł.

Natomiast wartość wszystkich kursów, które wchodzą w skład tych Warsztatów wynosi 1 540 zł!

Jest więc to wyjątkowa okazja, aby skorzystać i nauczyć się wszystkiego na temat podstaw filcowania na mokro i sucho, za ułamek wartości tych kursów.

Dodatkowym bonusem jest praca w grupie, działanie w gronie twórczych Kobiet oraz moja pomoc i wsparcie.

Kolejną oszczędnością jest fakt, że wszystkie kursy przerabiamy we własnym domu, bez konieczności dojazdu na warsztaty stacjonarne.

Czy będą planowane kolejne edycje? Teraz nie mam czasu na naukę, chciałabym zacząć za kilka tygodni lub miesięcy.

Prawdopodobnie będą kolejne edycje, ale nie jestem w stanie powiedzieć kiedy.

Wiem natomiast, że ich cena nigdy nie będzie niższa niż jest teraz.. a jeżeli będą dochodzić do programu Warsztatów kolejne kursy (tak jak jest teraz – do drugiej edycji dochodzą Lekcje o filcowaniu obrazów) – cena udziału w Warsztatach będzie wzrastać.

Ponadto – jeżeli raz dołączysz do Warsztatów Podstaw Filcowania – wszystkie kolejne kursy, które będą pojawiać się w przyszłości – otrzymujesz automatycznie, w prezencie 😁 (tak jak Kursantki I edycji otrzymują w prezencie kurs o filcowaniu obrazów 🥰 )

Wszystkie kursy są nagrane i zostają w grupie oraz na platformie kursowej, więc możesz ruszyć z nauką od razu 15 września.. a możesz też zacząć działać za kilka tygodni, czy miesięcy.

Czy można gdzieś zobaczyć fragmenty tych kursów filcowania?

Zwiastuny kursów można zobaczyć na moim kanale Szkoła Filcowania na YouTube, umieszczam je także poniżej razem z opiniami Kursantek trwającej właśnie edycji:

opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania
opinie klientów szkoły filcowania i zafilcowanej - warsztaty podstaw filcowania

Gdzie i jak można kupić udział w tych Warsztatach Podstaw Filcowania?

Udział w Warsztatach możesz kupić przez stronę Wirtualnej Szkoły Filcowania – a dokładniej tutaj -> https://szkolafilcowania.pl/warsztaty-podstaw-filcowania/

lub też tutaj, przez sklep Zafilcowana.pl, a konkretnie tutaj -> https://zafilcowana.pl/sklep/warsztaty-online-podstaw-filcowania/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk