Szal kwiatowy, ażurowy, lekko szalony

Potrzebowałam koloru i odrobiny szaleństwa… W takich chwilach zamiast robić szale bardziej stonowane i eleganckie – wyżywam się twórczo w bardziej szalonych projektach. Ostatnie dni były więc dla mnie turkusowe, różowe, fioletowe, ażurowe, kwiatowe i odrobine kolczaste;)…

Jest to duży, ażurowy szal, zakończony kwiatami, liśćmi i kolcami. Z jednej strony dodałam turkusową czesankę jedwabną, z drugiej – odrobinę czerni. Czesanki jedwabne dodałam także do środka kwiatuszków. Obiecałam jakiś czas temu, że będę przedstawiać wykorzystaną kolorystykę wełny i czesanek jedwabnych w swoich projektach, ale jak to ze mną bywa – o systematyczność blogową u mnie trudno. Ale postaram się:) Poniżej przedstawiam więc kolory wykorzystane w tym szalu. Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem wełny lub dodatków – klikając na zdjęcie – traficie do odpowiedniego działu.

wełna merynos australijski – turkus
wełna merynos australijski – woda
wełna merynos australijski – chagall
wełna merynos australijski – malina
wełna merynos australijski – szminka
wełna merynos australijski – teatr
wełna merynos australijski – czarny
wełna multikolor – morskie oko
czesanka jedwabna – jasny turkus
czesanka jedwabna – ciemny róż
czesanka jedwabna – czarny

 

 

Jeżeli inspirujesz się moimi pracami – nie zapomnij o tym napisać przy ich publikacji. Pozdrawiam filcowo.

 

 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. jolanta-kwiatkowska1

    Jestem pod ogromnym wrażeniem ,,Filcowania” – możliwości tworzenia tak pięknych rzecz. Wełna czesankowa jest w przepięknych kolorach, łączenie ze sobą różnych barw pobudza wyobrażnię dając niesamowite możliwości do tworzenia i osiagnięcia zamierzonego celu. To również świetna zabawa, relax i niesamowite zadowolenie w całym procesie tworzenia. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, książki sa bardzo pomocne, wełna doskonałej jakości i oczywiści zamierzam niedługo TU wrócić. Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz