Rusza PRZEDSPRZEDAŻ Lekcji 8 oraz Szalowego Pakietu Premium!

To już! Lekcja 8 jest już prawie gotowa (jej większa część jest już na platformie kursowej i czeka na oficjalną Premierę, część jeszcze w trakcie montażu) i ruszamy oficjalnie z PRZEDSPRZEDAŻĄ tego kursu.

Dla mnie to ogromna radość i wielkie emocje. I kolejna układanka do Wirtualnej Szkoły Filcowania.

Zresztą.. zobacz fragment tej Lekcji:

Lekcja 8 to kursy wideo uczące krok po kroku, jak filcować szale na jedwabiu (lub na innych tkaninach i dzianinach) z szerokimi brzegami.

Zawsze zależy mi na tym, aby moje warsztatowe kursantki czy książkowe kursantki także poznały przy okazji kolejnych Lekcji wideo coś nowego, więc choć temat szali na jedwabiu pojawiał się już w książkach (Magia Filcowania: szale, część 2) to motywy, które w tej Lekcji układam – są nowością.

Pierwszy szal, który wspólnie wykonamy w Lekcji 8, ma falujące i podwójnie szerokie brzegi. W tej części też uczę jak mieszam i jak rozkładam wełnę moim autorskim sposobem, który nazywam „malarskim”. (Przykłady takiego rozkładania wełny znajdziesz wśród moich szali malarskich).

Drugi szal, ma brzegi szerokie, ale proste.. i tym razem układam na nim motyw kwiatowy, inspirowany kwiatami lotosu.

Zwykle Lekcje łączę w tematyczne pakiety, tak też jest i tym razem.

Szalowy Pakiet Premium, który także jest w PRZEDSPRZEDAŻY, zawiera:

🔴 Lekcję 7 o filcowaniu szali na jedwabiu z wąskimi i delikatnymi brzegami, z ornamentem, ażurem oraz motywem abstrakcyjnym inspirowanym falami, o wartości 365 zł – ta lekcja jest już dostępna na platformie kursowej

🔴 Lekcję 8 o której wspomniałam wyżej, o wartości 365 zł – ta lekcja jest w trakcie montażu, ale większość jest już dostępna na platformie kursowej

🔴 DODATKOWY KURS WIDEO o filcowaniu kwiatów na długich łodygach i łączeniu ich z szalami, o wartości 235 zł – ten kurs jest w trakcie montażu

Oficjalna Premiera Lekcji 8 oraz Szalowego Pakietu Premium

odbędzie się 17 czerwca. Do tego czasu (czyli do 16 czerwca) kursy te będą w specjalnej, przedsprzedażowej cenie. Po tym terminie ich cena idzie w górę i w takiej cenie nie będą już nigdy.

Ale uwaga! Jeżeli jesteś zapisana/zapisany na mój Newsletter Szkoły Filcowania (zapisać można się TUTAJ) – koniecznie wypatruj maili ode mnie! Do końca maja będzie aktywny dodatkowy rabat dla czytelników Newslettera. Kupując kursy do 31 maja włącznie (i mając dodatkowy kod rabatowy, o którym napiszę w Newsletterze) – zyskujesz podwójnie!

A co z osobami, które mają już Lekcję 7, a chciałyby skorzystać z bonusowego kursu dostępnego tylko w Pakiecie?

Oczywiście o nich również pomyślałam! Szczegóły TUTAJ.

Wracam do wgrywania kursów na platformę. Mam nadzieję, że do zobaczenia w Wirtualnej Szkole Filcowania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk