O wełnach do filcowania, o technikach filcowania, a nawet o półfabrykatach jubilerskich…

Jak być może wiesz – ruszyła platforma szkoleniowa Szkoła Filcowania na której dostępne są już pierwsze lekcje w formie kursów wideo.

Ale oprócz lekcji… i oprócz darmowych wideo, które również tam znajdziesz – jest tam również BLOG

A na tym blogu, wpadł ostatnio post o tworzeniu biżuterii (nie tylko filcowej, choć na jej przykładzie) z zastosowaniem półfabrykatów jubilerskich.

Co mają wspólnego półfabrykaty jubilerskie z filcowaniem?

No właśnie mają o tyle… że jeżeli wykonamy już te kulki filcowe… dojdziemy z tym do wprawy i już będą takie idealne, jak chcemy… bez nierówności i szczelinek, mocno sfilcowane – to cudnie byłoby zrobić z nich naszyjnik. Tylko jak?

Albo kolczyki. Na czym je zawiesić? I jak?

Albo… jeżeli wymarzy nam się naszyjnik z dredów (sznurków) filcowych, taki kolorowy, w etnicznym stylu… albo wprost przeciwnie – stonowany i bardziej subtelny… to jak go zakończyć? Jak zamontować zapięcie? I jakie?

I właśnie w odpowiedzi na te pytania – powstał bonusowy kurs wideo wraz z plikiem PDF do pobrania, który dołączony jest do PAKIETU PREMIUM z podstaw filcowania.

I jeszcze jeden bonus

Dodatkowo dla moich wideo – kursantek, razem do kursu wideo o tworzeniu biżuterii z półfabrykatów jubilerskich oraz pliku PDF doszedł niedawno jeszcze jeden bonus – mianowicie 10% rabatu na zakupy w sklepie passionroom.pl na wszystkie produkty z działu „Półfabrykaty biżuteryjne”

Tyle na dziś <3
Pozdrawiam filcowo
Justyna Wróbel – Mikołajczyk

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk