Już wkrótce otwarcie wirtualnej Szkoły Filcowania

Może trafiłaś już na tę wiadomość w moich mediach społecznościowych (tam działam dużo bardziej regularnie, niż tutaj)… a może dostałaś od mnie “zafilcowanego” newslettera (tak, w tym też jestem mistrzynią regularności, prawie jak z blogowaniem;)) – pierwszy mail wysłany po 1,5 rocznej przerwie) .. a może o niczym jeszcze nie wiesz… Jeżeli nie wiesz – to już pędzę z nowiną!
Mianowicie – już wkrótce otwieram wirtualną Szkołę Filcowania!

Cóż to takiego?

Będzie to platforma szkoleniowa z kursami wideo, pokazującymi krok po kroku proces tworzenia dodatków do ubioru, ale też biżuterii, kwiatów, obrazów i innych form filcowych. Głównie będę (jak to ja) uczyła filcowania technika “na mokro”… ale “na sucho” też się co nie co pojawi 🙂 Co to dokładnie oznacza? Na platformie regularnie (przynajmniej taki mam plan ;)) pojawiać się będą nowe kursy. Każdy kurs będzie składał się z kilku filmów (etapów) i dotyczyć będzie innego zagadnienia. Na przykład: jeden kurs będzie o przestrzennych kwiatach… inny o torebce z szerokim paskiem… jeszcze inny o filcowaniu dużego obrazu naciągniętego na ramę i filcowanego technikami mieszanymi (zarówno na mokro jak i na sucho). To takie przykłady, bo kursów planuję oczywiście więcej.. To od Ciebie (o ile będziesz chętna na naukę filcowania) będzie zależało, który kurs Cię interesuje, który więc wybierzesz i kiedy go obejrzysz. Pokażę tam wszystkie szczegóły i niuanse od momentu wyboru wełny, przez wszystkie etapy filcowania po wykończenie wyschniętej, gotowej pracy. Będę odpowiadała na najczęściej zadawane podczas warsztatów pytania (a w prowadzeniu warsztatów mam już 12 lat doświadczenia, więc trochę tych pytań się przewinęło), pokażę czego unikać, żeby nie zepsuć swojej pracy i co robić, aby ułatwić sobie zadanie.

Dlaczego teraz o tym piszę? Z dwóch powodów.
Po pierwsze: Trwają zapisy na listę mailingową – taką zupełnie niezobowiązującą, z której w każdej chwili można się wypisać. Chodzi tu tylko o to, że do osób zapisanych na tę listę będę wysyłać informacje dotyczące platformy, czyli wirtualnej Szkoły Filcowania. Na początek dam znać, że rusza… a następnie będę informować o kolejnych, pojawiających się tam lekcjach. Dla osób z listy przewidziałam także dodatkowe rabaty.
Więc… jeżeli chciałabyś być na bieżąco i dodatkowo otrzymać przedpremierowe rabaty – to koniecznie zapisz się na listę mailingową Szkoły Filcowania.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ MAILINGOWĄ TUTAJ

A po drugie (o ile oczywiście temat lekcji filcowania jest dla Ciebie interesujący i jesteś już wpisana na listę maillingową) – to jeżeli masz jakieś nurtujące Cię pytania (na które mogłabym w tych lekcjach odpowiedzieć), albo konkretne życzenia co do wyrobów, które chciałabyś, aby pojawiły się na kursie – to to jest dobry moment, żeby o tym napisać. Chciałabym wiedzieć, jak bardzo drążyć temat podstaw, czy może wolałabyś szybciej przejść do form zaawansowanych? A może jednak dopiero zaczynasz i te podstawy na ten moment są dla Ciebie bardzo istotne? Czy interesuje Cię filcowanie eleganckich szali na jedwabiu, czy może wolisz awangardowe ażurowe szale z mnóstwem liści lub przestrzennych kwiatów? A może “zwykłe” zimowe szaliki? A może męskie szaliki? A może torebki? A może czapy? A może obrazy lub płaskorzeźby filcowe? A może inne elementy wystroju wnętrza, na przykład serwety, dywany czy “zazdroski” na okno… A może domki dla kotów? 😀

Aby poznać Twoje preferencje i oczekiwania – stworzyłam krótką ankietę. Wypełnienie jej zajmie Ci maksymalnie 2 minutki, a bardzo to pomoże usprawnić proces wyboru lekcji. Więc.. jeżeli chcesz mieć wpływ na to, co pojawi się w kursach:

WYPEŁNIJ KRÓTKĄ ANKIETĘ TUTAJ

W ostatnim punkcie ankiety, który ma charakter otwarty, (a nie wybór opcji do wyboru, jak w pozostałych punktach) można zadawać pytania związane z wirtualną Szkołą Filcowania. Za kilka dni postaram się odpowiedzieć na te pytania, tutaj na blogu. Pytania można zadawać oczywiście także w komentarzu poniżej.

Póki co pozdrawiam filcowo <3

AKTUALZACJA:

Wirtualna Szkoła Filcowania już ruszyła! Dostępne lekcje wideo są ponumerowane, ale to Ty decydujesz co Cię interesuje i czego chciałabyś się nauczyć.. więc nie trzeba przerabiać wszystkich Lekcji od początku. Wszystkie dostępne kursy wideo o technikach filcowania znajdziesz TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk