Czesanki jedwabne, multikolory, merynosy – dostawa nowych kolorów!

Uwielbiam kolory! I uwielbiam mieć ich duży wybór 😀 To dotyczy zarówno różnych odcieni wełen (głównie merynosa australijskiego), jak i czesanek jedwabnych które są cudnie błyszczącym dodatkiem do filcowania.

A teraz – prawdopodobnie – w moim sklepie jest największy wybór czesanek jedwabnych w Polsce! 😀

Czesanki jedwabne – cudnie błyszczący dodatek do filcowania

dodatki do filcowania surowy jedwab

Do sklepu dotarły zarówno brakujące, a bardzo popularne kolory, jak soczysta czerwień, turkus czy czerń.. ale przede wszystkim wpadły NOWE KOLORY!

UWAGA! – część z nich to edycja limitowana – nie wiem, kiedy będzie kolejna dostawa, więc jeżeli coś wpadnie Ci w oko – nie ma na co czekać.

PS. Jeżeli nie wiesz jak wyglądają i do czego służą czesanki jedwabne – opowiadam o nich w pierwszych minutach filmu O dodatkach do filcowania.

Włókna jedwabiu silk laps – dla różnicowania struktury filcowych wyrobów

Uzupełniłam również sklep o włókna jedwabiu typu silk laps – jak zawsze – są tylko pojedyncze sztuki i szybko znikają!

włókna jedwabiu do filcowania na mokro

Ps. Jeżeli jesteś zainteresowana włóknami jedwabiu typu silk laps, ale nie ma ich już w sklepie – zapisz się na listę oczekujących. Otrzymasz wtedy powiadomienie, jak tylko będą ponownie dostępne.

Wełny multikolorowe – wiele odcieni w jednym paśmie wełny

Pojawiły się także nowe multikolorowe wełny. Kilka z nich (jak listopad, frappe czy nocne niebo) – były już wcześniej w mojej ofercie, ale są również nowości: ciepło ziemi oraz pola elizejskie:

wielokolorowa wełna do filcowania
wielokolorowa wełna do filcowania

To grubo-sczesane wełny merynosów australijskich 18-19 mikronów – więc cudnie delikatne, ale inne niż miałam do tej pory. Te, oprócz tego, że różne kolory układają się wzdłuż pasm.. dodatkowo kolory zmieniają się także na długości włókien.

Nie mogę doczekać się, kiedy ufilcuję z nich ażurowy szal 🙂 Póki co mam dwie takie mieszanki w EDYCJI LIMITOWANEJ, ale jeżeli będą budzić zainteresowane – rozszerzę ofertę o inne zestawy kolorów. Jeżeli nie załapiesz się na ich zakup, a chciałabyś je mieć – zapisz się na listę oczekujących.

Nowe odcienie merynosa australijskiego

Rozszerzyłam także paletę kolorów wełen australijskich merynosów o dwa nowe mocne odcienie – lazur i paw:

delikatna wełna do filcowania
delikatna wełna do filcowania

Tyle z nowości na dziś ❤

Pozdrawiam filcowo!
Justyna Wróbel – Mikołajczyk

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk