Czesanki jedwabne, multikolory, merynosy – dostawa nowych kolorów!

Uwielbiam kolory! I uwielbiam mieć ich duży wybór 😀 To dotyczy zarówno różnych odcieni wełen (głównie merynosa australijskiego), jak i czesanek jedwabnych które są cudnie błyszczącym dodatkiem do filcowania.

A teraz – prawdopodobnie – w moim sklepie jest największy wybór czesanek jedwabnych w Polsce! 😀

dodatki do filcowania surowy jedwab

Do sklepu dotarły zarówno brakujące, a bardzo popularne kolory, jak soczysta czerwień, turkus czy czerń.. ale przede wszystkim wpadły NOWE KOLORY!

UWAGA! – część z nich to edycja limitowana – nie wiem, kiedy będzie kolejna dostawa, więc jeżeli coś wpadnie Ci w oko – nie ma na co czekać.

PS. Jeżeli nie wiesz jak wyglądają i do czego służą czesanki jedwabne – opowiadam o nich w filmie (w jego pierwszych minutach) O dodatkach do filcowania. Zobaczysz go TUTAJ.

Uzupełniłam również sklep o włókna jedwabiu typu silk laps – jak zawsze – są tylko pojedyncze sztuki i szybko znikają!

włókna jedwabiu do filcowania na mokro

Pojawiły się także nowe multikolorowe wełny. Kilka z nich (jak listopad, frappe czy nocne niebo) – były już wcześniej w mojej ofercie, ale są również nowości: ciepło ziemi oraz pola elizejskie:

wielokolorowa wełna do filcowania
wielokolorowa wełna do filcowania

To grubo-sczesane wełny merynosów australijskich 18-19 mikronów – więc cudnie delikatne, ale inne niż miałam do tej pory. Te, oprócz tego, że różne kolory układają się wzdłuż pasm.. dodatkowo kolory zmieniają się także na długości włókien.

Nie mogę doczekać się, kiedy ufilcuję z nich ażurowy szal 🙂 Póki co mam dwie takie mieszanki w EDYCJI LIMITOWANEJ, ale jeżeli będą budzić zainteresowane – rozszerzę ofertę o inne zestawy kolorów. Jeżeli nie załapiesz się na ich zakup, a chciałabyś je mieć – koniecznie do mnie napisz!

Rozszerzyłam także paletę kolorów wełen australijskich merynosów o dwa nowe mocne odcienie – lazur i paw:

delikatna wełna do filcowania
delikatna wełna do filcowania

Tyle z nowości na dziś ❤

Pozdrawiam filcowo!
Justyna Wróbel – Mikołajczyk

Dodaj komentarz