Smykamy się z Jackiem od ponad pięciu tygodni po wyspach Indonezji.. Liznęliśmy Jawę, trochę spędziliśmy na Bali, zauroczył nas Lombok, odpoczęłam na Gili Air, potem szybciutko przez Sumbawę na Flores (w której zakochał się Jacek), stamtąd wybraliśmy się oglądać warany na Rince i nic nie robić na Saraya.. a teraz znów na Bali cieszymy się ostatnimi dniami i już planujemy, które wyspy odwiedzimy za rok, czy dwa… 😉

Z takich wojaży najbardziej pamiętam ludzi. Oni charakteryzują dane miejsce i powodują, że chce się wracać… że tęskni się za wszech panującym uśmiechem i miłą świadomością, że nie potrzebny jest język, aby móc się komunikować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć z tej wyprawy – TUTAJ.

Ten post ma 6 komentarzy

  1. Przepięknie,cokolwiek bym nie napisała to i tak brak mi słów na Twoją ,Waszą pasję.A ludzie….cudowni ,inni ,chyba bardziej radośni i piękni.Pozdrawiam serdecznie i życzę z całego serca wielu wypraw i odczuwania Świata:)

  2. Podziwiam odwagę i chęci do takiego smykania się … i organizację całej wyprawy. Zdjęcia bardzo dobre. Pozdrawiam Jacka i Jackową … której… mało na zdjęciach:))
    Jola

  3. fantastyczne wakacje, zdjecia ludzi są świetne, ciekawe i inspirujace 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu

PRZERWA URLOPOWA !

W dniach 7 - 24 sierpnia jestem na urlopie.

OK ROZUMIEM!

Wszystkie zamówienia dokonane w tym terminie będę realizowała od 25 sierpnia.

×