Bezpłatne lekcje wideo o rozkładaniu wełen – zapisz się na listę chętnych

Już 19 kwietnia ruszam z cyklem darmowych wideo

Będzie to 5 dniowy mini kurs, a w zasadzie WYZWANIE. Codziennie przez 5 kolejnych dni zapisane na ten kurs osoby będą dostawać ode mnie e-maile, a w nich linki do kursów wideo. Każde wideo to kolejna mini – lekcja i kolejna dawka wiedzy.

Czego dowiesz się z tych wideo?

  • Jak wyciągać pasma wełny do różnych typów wyrobów?
  • W jakim kierunku rozkładać pasma wełny i jakie ma to znaczenie w filcowaniu?
  • Jak rozkładać warstwy? I dlaczego je w ogóle rozkładamy?
  • Do jakich filcowych wyrobów stosuje się rozkładnie warstw? Ile ich rozkładać i jakiej grubości?
  • Jak rozkładać wełnę, aby tworzyć ciekawe przejścia kolorystyczne?
  • Jak malować wełną?
  • Co to jest pre-filc? Jakie są rodzaje „wstępnych filców” i w czym mogą nam pomóc?

Dla kogo jest to wyzwanie?

Dla Ciebie, jeżeli chcesz nauczyć się jak rozkładać wełnę do filcowania na mokro, aby Twoje filcowe rękodzieło było takie jakie chcesz… a nie takie jakie Ci wyjdzie

Uczę świadomej pracy z czesanką, aby efekt końcowy nie był przypadkowy. Abyś wiedziała jak uzyskać konkretne efekty, konkretne przejścia kolorów, równą i gładką powierzchnię bez przypadkowych „niespodzianek”.

I nie ważne, czy dopiero planujesz filcować, czy robisz już to od dawna.. Jeżeli poznanie techniki filcowania masz dopiero w sferze planów lub jesteś na początku swojej filcowej drogi – to cudownie! Poznasz podstawy, dowiesz się jakich błędów nie popełniać, zaczniesz od dobrych nawyków.

Jeżeli jesteś już zaawansowana – wierzę, że również skorzystasz. Każdy przecież rozkłada wełnę i pracuje na niej trochę inaczej. Sama również cały czas poszerzam swoją wiedzę i eksperymentuję.. i sama chciałabym, aby ktoś kiedyś pokazał mi to, co teraz pokarzę w tych wideo. Może więc znajdziesz w tych kursach inspirację?

A dlaczego ten cykl darmowych kursów wideo nazywam wyzwaniem?

Oglądając te lekcje – sporo się nauczysz, to pewne. Ale próbując rozkładać wełnę.. wyciągać te pasma na różne sposoby, układać czesankę w konkretnych kierunkach – nauczysz się o wiele więcej. Dlatego zachęcam bardzo, aby zaopatrzyć się w wełnę (do prób może być najzwyklejsza czesanka, także polska czy hiszpańska, ale pamiętaj, że jeżeli będziesz chciała później filcować te próby, to najlepszą wełną jest merynos australijski) i po każdej lekcji – obejrzeć dane wideo jeszcze raz i rozkładać wełnę razem ze mną.

Wśród uczestniczek, które udostępnią zdjęcia z rozkładania wełen i oznaczą wyzwanie # w swoich social mediach:

#wyzwanieSzF #wyzwanieSzkołyFilcowania

– wybiorę 3 którym wyślę zestawy wełen australijskich merynosów oraz dodatki do filcowania.

Jak zapisać się na to darmowe wyzwanie?

Wypełnij formularz TUTAJ lub klikając w przycisk poniżej.

Aby móc działać zgodnie z obowiązującym prawem – potrzebne jest potwierdzenie Twojego maila, więc jak już się zapiszesz na listę – koniecznie sprawdź swoją skrzynkę e-mail i znajdź maila ode mnie. Być może ukrył się w folderze spam lub w ofertach.. (jeżeli nie możesz go znaleźć to wpisz w wyszukiwarkę poczty mój adres: justyna@szkolafilcowania.pl) Jak już go odnajdziesz – potwierdź przyciskiem swój adres. Dopiero to potwierdzenie sprawi, że będziesz zapisana na to darmowe wyzwanie.

Zapisz się na wyzwanie:

Kiedy zaczynamy?

Ruszamy 19 kwietnia, czyli zaraz po Świętach Wielkanocnych.

19 kwietnia o 8 rano spodziewaj się maila ode mnie z pierwszym wideo. I tak przez 5 kolejnych dni.

Czy trzeba się jakoś wcześniej przygotować? Np mieć już wełnę?

Nie trzeba. Tak jak wspomniałam wyżej – nawet jeżeli będziesz tylko oglądać to wideo, bez samodzielnego rozkładania wełny – to i tak skorzystasz na tym wyzwaniu i sporo się nauczysz, a wiedzę tę wykorzystasz jak już zaopatrzysz się w wełnę i będziesz chciała coś ufilcować… Ale jeżeli na czas wyzwania będziesz mieć już wełnę czesankową (bo na tej wełnie będę uczyć) i będziesz czynnie brała udział w oglądaniu tych lekcji – to na pewno skorzystasz dużo bardziej. 

UWAGA! Jeżeli nigdy niczego nie filcowaś, nie wiesz co to jest wełna czesankowa, ani czym różni się wełna australijskich merynosów od wełny polskiej lub hiszpańskiej – koniecznie poczytaj o rodzajach wełen TUTAJ lub zobacz wideo (pierwsze wśród darmowych kursów) TUTAJ.

Wkrótce premiera nowych Lekcji filcowania!

W ostatnim dniu darmowego wyzwania rusza przedpremierowa sprzedaż nowych Lekcji filcowania, tym razem dotyczących filcowania na mokro szali.

W Lekcji 5 – będę uczyła filcowania szali na przykładzie szala prostego z motywem ze wstępnych filców oraz na przykładzie szala z falującymi brzegami z motywem kwiatowym i ornamentem.

W Lekcji 6 – będę uczyła jak filcować szale ażurowe (pokaże różne sposoby na ich rozkładanie).

A w Szalowym Pakiecie Premium, który łączy Lekcję 5 i Lekcję 6 – dodatkowo nauczę jak filcować różne typy liści i jak łączyć je techniką filcowania na mokro z szalem.

I tu bardzo ważna informacja – wszystkie osoby zapisane na darmowe wyzwanie o rozkładaniu wełen – będą miały wyjątkową przedpremierową zniżkę na nowe Lekcje filcowania.. i taka cena nie powtórzy się już nigdy! Tym bardziej warto zapisać się na to wyzwanie!

Przyznam szczerze, że nie mogę się już doczekać i przebieram nogami 😉 

Mam nadzieję, że do zobaczenia na wyzwaniu!

Dodaj komentarz